שאלות ותשובות

איך אני יודעת את מידת האצבע שלי?

את מידת האצבע שלך תוכלי לגלות בהליך פשוט ונוח. לפנייך 3 אפשרויות מדידה:

 • א. מדידה בעזרת מדריך המידות שלנו: בלינק המצורף, תוכלי למצוא את מדריך המידות שלנו, מדובר בקובץ PDF שעלייך להדפיס על פי ההוראות המצוינות עליו.

חשוב שתדפיסי ללא התאמה לשולי הדף על מנת לקבל את הרזולוציה המתאימה של המידות.

כשהדף מונח למולך, ראשית עלייך למדוד בעזרת סרגל שאורך סמן המדידה במרכז הדף הוא 2 ס"מ בדיוק. אם האורך שלו קצר או ארוך מ-2 ס"מ עלייך להדפיס שנית עפ"י ההוראות. לאחר מכן עלייך להניח את הטבעת שלך על העיגול המתאים.

המדידה מתבצעת כאשר הטבעת מקיפה את העיגול, וניתן לראות את שולי העיגול מבצבצים בחלק הפנימי של הטבעת. בעיגול המתאים כתובה המידה שלך והקוטר שהמידה מייצגת.

במקרה ויש לך התלבטות בין 2 מידות, תמיד כדאי לבחור במידה הגדולה יותר.

 • ב. מדידת קוטר טבעת קיימת: עלייך למדוד במ"מ עם סרגל מדידה את הקוטר הפנימי של הטבעת. לאחר מכן תוכלי לאתר את המידה המייצגת את הקוטר באמצעות מדריך המידות שלנו. לדוגמא, אם הקוטר של הטבעת שלך הוא 17.2, המידה של הטבעת היא 14.
 • ג. מדידה ע"י טבעון: תוכלי לגשת לאחד מדוכני התכשיטים בקניון ולבקש למדוד ע"י טבעון. תוכלי כמובן לתאם הגעה למשרדים שלנו הממוקמים ברמת גן ואנו נמדוד את אצבעך בעזרת מודד טבעות.
ראיתי טבעת שאני רוצה, אבל המידה שלי לא קיימת באפשרויות הבחירה, מה ניתן לעשות?

במקרה כזה, נשמח שתפני לשירות הלקוחות שלנו בטלפון 03-5050886. את רוב הדגמים ניתן להגדיל ו/או להקטין בתוספת תשלום סמלית. תוכלי לפנות אלינו עם הטבעת הספציפית בה את מעוניינת ועם המידה הנדרשת ואנו נדאג לבדוק עבורך האם הדבר אפשרי, ומה העלות הכרוכה בכך.

*יש לציין שזמן האספקה עבור טבעות הדורשות תיקון הוא יותר כ-7 ימי עסקים.

*יש לציין כי הוראות ביטול עסקה לא יחולו על טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה. דהיינו, בגין פריט/פריטים שהוזמנו בהזמנה אישית לפי מידה מסוימת שלא הייתה קיימת במלאי ויוצרה במיוחד עבור הלקוחה, לא יחולו הוראות ביטול עסקה, כמפורט בתקנון החברה.

איך ניתן לדעת שהתכשיטים עשויים מזהב אמיתי?

כל התכשיטים שלנו עשויים זהב טהור 14 קראט. אימות הזהב מתבצע ע"י מכון התקנים כך שעל כל תכשיט מוטבעות 3 הטבעות: חותמת זהב 14 קראט או 585, חותמת המותג שלנו G&M, וחותמת הנבל של מכון התקנים.

האם יש אחריות על התכשיטים? אם כן, לכמה זמן?

אנו שמחות כי בחרת לרכוש ב- Gold & Mia ומקוות כי תיהני מהתכשיט שלך לאורך זמן.

התכשיטים שלנו עוברים בקרת איכות בין הגבוהות בעולם וזאת על מנת להבטיח לך חוויית שימוש יוצאת מן הכלל והנאה אינסופית.

במסגרת הרכישה אנו מעניקים אחריות על התכשיטים כמפורט להלן:

עבור תכשיטי זהב 14 קראט ניתנת אחריות לתקופה של שנה. האחריות הינה על שינוי צבע ו/או קילוף בלבד. האחריות אינה תקפה על שבר, קרע, או פגיעה בתכשיט, בשל שימוש שאינו סביר, או אי עמידה בתנאי השימוש המומלצים באתר.

עבור תכשיטי כסף סטרלינג 925  ניתנת אחריות לתקופה של שנה.
האחריות הינה על שינוי צבע ו/או קילוף בלבד. ובהתאם להוראות השימוש.
האחריות איננה תקפה על שבר, קרע או פגיעה בתכשיט, בשל שימוש שאינו סביר, או אי עמידה בתנאי השימוש המומלצים באתר.

במקרה שברצונך לממש את האחריות נשמח שתפני לשירות הלקוחות שלנו

בטלפון 03-5050886 או במייל : goldandmia@gmail.com

איפה אתם נמצאים?

גולד אנד מיה הינה חנות אינטרנטית וההזמנות מתבצעות בהליך פשוט ונוח באמצעות האתר שלנו. ניתן לבצע הזמנות גם דרך שירות הלקוחות שלנו בטלפון: 03-5050886 בימים א'-ה' בין השעות 10:00-17:00

אנו נשמח לסייע בבחירת מידה ולתת תשובות מידיות בצ'ט לייב, בצ'ט הפרטי בעמוד הפייסבוק, או במייל: goldandmia@gmail.com.

המשרדים שלנו ממוקמים ברמת גן במתחם הבורסה,  אנו נשמח לארח אתכם ולהציג לכם מלאי מצומצם מהקולקציות במשרדים שלנו, אך יש להדגיש שלא מדובר בחנות או בסטודיו לתצוגה אלא במשרדים. והתיאום מראש הכרחי.

למה אין לכם חנות?

אנחנו מאמינות בלב שלם שלכל אישה מגיע תכשיט זהב, ולכן לאחר חשיבה ממושכת החלטנו לפנות אלייך באמצעות ממשק אינטרנטי ישיר, כזה שחוסך עלויות גבוהות מאוד של שכירות ומשאבים הנדרשים בפתיחת חנות. הדבר מאפשר לנו להעמיד עבורך את התכשיטים הנחשקים במחירים נוחים שתוכלי להרשות לעצמך.

איך הגיוני שהמחירים שלכם כל כך זולים?

אנחנו מאמינות בלב שלם שלכל אישה מגיע תכשיט זהב, הקונספט של המותג שלנו, גולד אנד מיה, נולד מתוך חלום ורצון להביא ולהנגיש תכשיטי זהב בעיצובים ייחודיים וברמת גימור גבוהה ואיכותית לקהל הלקוחות הישראלי, במחירים שפויים ואטרקטיביים. חשבנו ותכננו במשך חודשים רבים איך נצליח לחסוך בעלויות ולאפשר לך לרכוש את התכשיטים במחירים נוחים, כאלה שתוכלי להרשות לעצמך, ולבסוף החלטנו לפנות אלייך באמצעות ממשק אינטרנטי ישיר. בכך אנו חוסכים מידי חודש עלויות רבות של שכירות ומשאבים נוספים אשר היו נדרשים בפתיחת ותפעול חנות.

במידה ורכשתי פריט, ואני מעוניינת להחזיר אותו, האם זה אפשרי? ואיך הדבר מתבצע?

ניתן להחזיר פריט- שלא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית, תוך 14 ימים מקבלתו.

במקרה זה יינתן זיכוי כספי בסכום העסקה בניכוי עלויות המשלוח של איסוף המוצר וכן בניכוי 5% מסכום העסקה או 100 ₪ כנמוך, בכפוף לחוק. ובכפוף לתקנון החברה ולמדיניות ההחזרות המפורטת באתר.

אופן ביצוע ההחזרה

עלייך לפנות לשירות הלקוחות שלנו בטלפון:  03-5050886 או במייל: goldandmia@gmail.com  על מנת לתאם משלוח באמצעות דואר שליחים, עלות המשלוח בסך 40 ₪  תנוכה מהזיכוי הכספי המגיע לך. יש לציין כי קיימת בפניך חלופה נוספת של החזרת הפריטים באופן עצמאי לאחר תיאום מראש למשרדי החברה וזאת ללא חיוב נוסף.

הזיכוי יימסר רק לאחר שהפריט המוחזר יתקבל במשרדי החברה ייבדק וימצא תקין עפ"י תקנון החברה.

יש לציין שכאשר מדובר בפריטים של הזמנות אישיות כמו תכשיטי חריטה הכוללים הזמנת דגם ספציפי מידה ספציפית בצבע ספציפי וחריטה ספציפית מדיניות החלפות והחזרות לא חלה, וזאת בהתאם לחוקי הגנת הצרכן ולתקנון ומדיניות האתר.

במידה ורכשתי פריט, ואני מעוניינת להחליף אותו בפריט אחר, האם הדבר אפשרי? כיצד זה מתבצע?

ניתן להחליף פריט – שלא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית, כאשר התוויות מחוברת לאזיקון – תוך 14 ימים מקבלתו. ובכפוף למדיניות ההחלפות המפורטת באתר.

אופן ביצוע ההחלפה:

במקרה של החלפת פריט עלייך ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו בטלפון: 03-5050886 או במייל: goldandmia@gmail.com

שירות הלקוחות שלנו יתאם עבורך שילוח לאיסוף המוצר המוחלף.

עלות משלוח האיסוף בסך 40 ₪ תשולם על ידך במעמד החלפת הפריט.

הפריט החדש ישלח אלייך באמצעות דואר שליחים על חשבוננו, ללא תוספת תשלום רק לאחר שהפריט המוחלף יתקבל במשרדי החברה ייבדק וימצא תקין עפ"י תקנון החברה.

מה קורה אם הזמנתי טבעת והמידה לא מתאימה לי?

במקרה כזה מומלץ לפנות לשירות הלקוחות על מנת שנאתר ביחד את המידה המתאימה. שירות הלקוחות יתאם איסוף עבור הטבעת שיתבצע באמצעות חברת השליחויות שלנו, כשהטבעת תגיע למשרדינו אנו נדאג להקטין או להגדיל עפ"י המידה המבוקשת ולאחר מכן נשלח בחזרה את הטבעת המתוקנת עד אליך באמצעות דואר השליחים שלנו.

העלויות הכרוכות בהליך זה:

איסוף מהלקוח:  40 ש"ח
הקטנת מידת טבעת: כ-35 ש"ח לטבעת
הגדלת מידת טבעת: כ- 50 ש"ח לטבעת (עד מידה 22)
שינוי פונט וחריטה חדשה: 120 ש"ח לטבעת
משלוח חזרה ללקוח יינתן בחינם על חשבוננו.

מהו קוד קופון?

קוד קופון הוא קופון הטבה המונפק ללקוחות רשומות במועדון "גולד קלאב" בימי הולדת, או כחלק מהטבת הרשמה. עלייך להזין את קוד הקופון בתחתית עגלת הקניות במקום המסומן להזנת קוד הקופון וללחוץ על "אשר,. במעבר לעמוד התשלום ההנחה תתעדכן באופן אוטומטי.

איך הכי מומלץ לשמור על התכשיט?

תכשיטי זהב 14 קראט:
זהב 14 קראט ניתן לענידה ולחשיפה במים. לכן את יכולה להתקלח עם התכשיט ללא חשש. יש לציין שרחצה בים ובבריכה לא מומלצת, ויכולה לפגוע בברק התכשיט.
בזמן שינה ניתן לענוד את התכשיטים אך אנו ממליצות להימנע מכך.
על מנת לשמור על חריטה מושחרת, עמידות אבני החן והזירקונים המשובצים בתכשיטים שלנו, מומלץ להרחיק מחומרים כימיים, כדוגמת חומרי ניקוי, אקונומיקה, חומצה, סבון, בשמים וקרמים. חומרים אלה עלולים לפגוע בברק ובצבע של אבני החן והזירקונים המשובצים.
על מנת לשמור על ברק התכשיטים מומלץ מידי פעם לנקות את התכשיטים עם מטלית מיוחדת לניקוי תכשיטי זהב.
כאשר התכשיטים לא בשימוש אנחנו ממליצות לאחסן אותם בקופסת תכשיטים, כך התכשיטים ישמרו בצורה מסודרת ונוחה. סידור נכון עם הפרדה בין תכשיט לתכשיט ימנע חיכוך בין הפריטים וישמור עליהם למשך שנים.

אחת לחצי שנה מומלץ לנקות את התכשיט ולהסיר ממנו את שכבת הלכלוך שהצטברה עליו. ניתן לעשות זאת באמצעות תמיסה מיוחדת המיועדת לניקוי תכשיטי זהב. לאחר הטבילה בתמיסה עלייך לספוג את התכשיט במטלית רכה ולהניח לתכשיט להתייבש מספר דקות. הימנעי משימוש בחומרים כימיים חזקים כדוגמת חומצות או חומרים שאינם מיועדים לניקוי תכשיטים.
אחת לשנה, תוכלי להגיע למעבדת השירות שלנו הממוקמת ברמת גן במתחם הבורסה. אנו מספקים ניקיון והברקה לתכשיט שרכשת אצלנו בחינם, ללא עלות. השירות ניתן בתיאום מראש עם שירות הלקוחות שלנו
בטלפון: 03-5050886.
תכשיטי כסף 925:
1.מומלץ לא לחשוף למים בשל התחמצנות של הנחושת בתכשיט.
2. מומלץ לא להביא במגע עם החומרים הבאים: בושם, חומרי ניקוי, בריכה, כלור וים.
3.מומלץ לאחסן תכשיטי כסף בקופסא סגורה בנפרד מתכשיטים מסוג אחר, זאת בשל התחמצנות של המתכת כאשר היא במגע עם חומרים אחרים.
4.ניקוי תכשיטי כסף: מומלץ לנקות בחומר המיועד לניקוי כסף עם מטלית רכה ויבשה.

איך נראית האריזה? האם ניתן לצרף הקדשה או כרטיס ברכה?

בעת הרכישה תקבלי מאיתנו קופסת תכשיטים מקסימה שעוצבה במיוחד בשבילך תוך מחשבה על מקום מספק עבור מספר פריטים, אנו מקוות שהיא תשמש עבורך בית נפלא לאחסון התכשיטים החדשים שלך. את הקופסא נארוז עבורך בשקית ממותגת המלווה  בסרט סאטן. תוכלי לכתוב לנו בהערות להזמנה, אם ברצונך להוסיף ברכה או הקדשה, ואנו נדאג לצרף אותה לאיגרת.

האם יש לכם מעבדת שירות?

כן, מעבדת השירות שלנו ממוקמת ברמת גן במתחם הבורסה.

אחת לשנה, אנו מספקים ניקיון והברקה לתכשיט שרכשת אצלנו בחינם, ללא עלות. השירות ניתן בתיאום מראש עם שירות הלקוחות שלנו בטלפון: 03-5050886.

בנוסף אנו מספקים שירותים מגוונים לפי הצורך לרבות, התאמת מידה, תיקונים, ציפוי רודיום, שיבוץ, וכדומה. שירותים אלה יתומחרו מול הלקוח, כל מקרה לגופו.

האם ניתן לאסוף את הפריטים שרכשתי בעצמי?

קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ממשרדי החברה. משרדינו ממוקמים במתחם הבורסה ברמת גן, יש לתאם מראש את הגעתכם בטלפון 03-5050886. ובהתאם לזמני האספקה המצויינים ליד כל פריט באתר.

תוך כמה זמן אקבל את התכשיט שהזמנתי?

הפריטים שרכשת יישלחו אליך באמצעות חברת שליחויות ויגיעו אליך תוך 3 ימי עסקים.

יש לשים ♥ – המשלוחים מתבצעים בין השעות 8:00 ל-20:00, לכן מומלץ לבחור כתובת בה יהיה לך נוח לקבל בה את המשלוח במהלך שעות אלה, למשל כתובת מקום העבודה שלך.

יש לציין כי כאשר בהזמנה כלולים פריטים אשר לא זמינים במלאי או שדורשים תיקון או התאמת מידה, זמן האספקה הוא בין 7-21 ימי עסקים בהתאם להזמנה/תיקון הנדרש.

יש לשים לב לזמני אספקה מיוחדים:
-תכשיטי חריטה: 14 ימי עסקים.
-טבעות מקשרות (כל הפריטים הנכללים בקטגוריית טבעות בייסיק): 14 ימי עסקים.
-צמידי הרכבה: 21 ימי עסקים.
-צמידי טניס: 21 ימי עסקים.
-תכשיטי כסף 925: 7 ימי עסקים.
-טבעות מעוצבות: 10 ימי עסקים.

 

באילו שעות ניתן לקבל מענה טלפוני משירות הלקוחות?

שירות הלקוחות שלנו פועל בימים א'-ה' בין השעות 10:00 בבוקר ל-17:00 אחר הצהריים. בשעות אלה יינתן מענה טלפוני במספר: 03-5050886.

לאחר שעות הפעילות ניתן להשאיר לנו הודעה בתא הקולי, אנא השאירו שם ומספר טלפון ואנו נדרג לחזור אליכם בהקדם האפשרי.

כמובן שתוכלו לפנות אלינו במייל: goldandmia@gmail.com או להשאיר הודעה בצ'ט אופליין באתר, או בצ'ט לייב באינבוקס בפייסבוק. אנו משתדלים לספק מענה בפלטפורמות אלה גם לאחר שעות העבודה וגם בסופי שבוע ובחגים.

איך ניתן להשיג אתכם לאחר שעות הפעילות?

לאחר שעות הפעילות ניתן להשאיר לנו הודעה בתא הקולי, אנא השאירו שם ומספר טלפון בקול ברור ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי. כמובן שתוכלו לפנות אלינו במייל: goldandmia@gmail.com או בצ'ט לייב באינבוקס בפייסבוק או השאירו הודעה בצ'ט אופליין באתר, או בטופס יצירת קשר. אנו משתדלים לספק מענה בפלטפורמות אלה גם לאחר שעות העבודה וגם בסופי שבוע.

אני מאוד רוצה לבצע רכישה, אבל מפחדת שהטבעת לא נראית כמו בתמונה, מה אני עושה במקרה כזה?

במקרה המתואר, תוכלי לפנות אלינו ואנו נספק לך צילומים אותנטיים של התכשיט בו את חושקת ממספר זוויות. נוכל לשלוח אליך את התמונות ישירות לנייד בווטס-אפ או במייל או באינבוקס בפייסבוק.

מהו טופס יצירת קשר באתר ולמה הוא נועד?

טופס יצירת קשר באתר נועד עבור השארת הודעות ושאלות. תוכלי לכתוב לנו ולשאול אותנו כל שאלה עלייך להשאיר מספר טלפון או מייל ואנו נדאג להשיב במהרה. תוכלי להיכנס אליו מהקישור הבא

 1. שאלה: איך אני יודעת את מידת האצבע שלי?

את מידת האצבע שלך תוכלי לגלות בהליך פשוט ונוח. לפנייך 3 אפשרויות מדידה:

 • א. מדידה בעזרת מדריך המידות שלנו: בלינק המצורף, תוכלי למצוא את מדריך המידות שלנו, מדובר בקובץ PDF שעלייך להדפיס על פי ההוראות המצוינות עליו.

חשוב שתדפיסי ללא התאמה לשולי הדף על מנת לקבל את הרזולוציה המתאימה של המידות.

כשהדף מונח למולך, ראשית עלייך למדוד בעזרת סרגל שאורך סמן המדידה במרכז הדף הוא 2 ס"מ בדיוק. אם האורך שלו קצר או ארוך מ-2 ס"מ עלייך להדפיס שנית עפ"י ההוראות. לאחר מכן עלייך להניח את הטבעת שלך על העיגול המתאים.

המדידה מתבצעת כאשר הטבעת מקיפה את העיגול, וניתן לראות את שולי העיגול מבצבצים בחלק הפנימי של הטבעת. בעיגול המתאים כתובה המידה שלך והקוטר שהמידה מייצגת.

במקרה ויש לך התלבטות בין 2 מידות, תמיד כדאי לבחור במידה הגדולה יותר.

 • ב. מדידת קוטר טבעת קיימת: עלייך למדוד במ"מ עם סרגל מדידה את הקוטר הפנימי של הטבעת. לאחר מכן תוכלי לאתר את המידה המייצגת את הקוטר באמצעות מדריך המידות שלנו. לדוגמא, אם הקוטר של הטבעת שלך הוא 17.2, המידה של הטבעת היא 14.
 • ג. מדידה ע"י טבעון: תוכלי לגשת לאחד מדוכני התכשיטים בקניון ולבקש למדוד ע"י טבעון. תוכלי כמובן לתאם הגעה למשרדים שלנו הממוקמים ברמת גן ואנו נמדוד את אצבעך בעזרת מודד טבעות.

 

 1. ראיתי טבעת שאני רוצה, אבל המידה שלי לא קיימת באפשרויות הבחירה, מה ניתן לעשות?

במקרה כזה, נשמח שתפני לשירות הלקוחות שלנו בטלפון 03-5050886. את רוב הדגמים ניתן להגדיל ו/או להקטין בתוספת תשלום סמלית. תוכלי לפנות אלינו עם הטבעת הספציפית בה את מעוניינת ועם המידה הנדרשת ואנו נדאג לבדוק עבורך האם הדבר אפשרי, ומה העלות הכרוכה בכך.

*יש לציין שזמן האספקה עבור טבעות הדורשות תיקון הוא יותר כ-7 ימי עסקים.

*יש לציין כי הוראות ביטול עסקה לא יחולו על טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה. דהיינו, בגין פריט/פריטים שהוזמנו בהזמנה אישית לפי מידה מסוימת שלא הייתה קיימת במלאי ויוצרה במיוחד עבור הלקוחה, לא יחולו הוראות ביטול עסקה, כמפורט בתקנון החברה.

 

 1. איך ניתן לדעת שהתכשיטים עשויים מזהב אמיתי?

כל התכשיטים שלנו עשויים זהב טהור 14 קראט. אימות הזהב מתבצע ע"י מכון התקנים כך שעל כל תכשיט מוטבעות 3 הטבעות: חותמת זהב 14 קראט או 585, חותמת המותג שלנו G&M, וחותמת הנבל של מכון התקנים.

 

 1. האם יש אחריות על התכשיטים? אם כן, לכמה זמן?

אנו שמחות כי בחרת לרכוש ב- Gold & Mia ומקוות כי תיהני מהתכשיט שלך לאורך זמן.

התכשיטים שלנו עוברים בקרת איכות בין הגבוהות בעולם וזאת על מנת להבטיח לך חוויית שימוש יוצאת מן הכלל והנאה אינסופית.

במסגרת הרכישה אנו מעניקים אחריות על התכשיטים כמפורט להלן:

עבור תכשיטי זהב 14 קראט ניתנת אחריות לתקופה של שנה. האחריות הינה על שינוי צבע ו/או קילוף בלבד. האחריות אינה תקפה על שבר, קרע, או פגיעה בתכשיט, בשל שימוש שאינו סביר, או אי עמידה בתנאי השימוש המומלצים באתר.

במקרה שברצונך לממש את האחריות נשמח שתפני לשירות הלקוחות שלנו

בטלפון 03-5050886 או במייל : goldandmia@gmail.com

 

 1. אתם מייצרים את התכשיטים לבד? או שהתכשיטים מיובאים?

התכשיטים מעוצבים בארץ ע"י מעצבת הבית המוכשרת שלנו, עדי.

חלק מהדגמים נשלחים לייצור באירופה, לאחר מכן מיובאים לארץ תחת שם המותג שלנו גולד אנד מיה. בארץ, התכשיטים עוברים בקרת איכות ואימות הזהב במכון התקנים הישראלי. ולאחר מכן זמינים למכירה באמצעות האתר שלנו.

וחלק מהתכשיטים לרבות טבעות הגולד ניים שלנו- טבעות חריטת השם מיוצרים בארץ, בעבודת יד בבתי המלאכה הטובים בענף וברמת גימור גבוהה איכותית ומקצועית.

 

 1. איפה אתם נמצאים?

גולד אנד מיה הינה חנות אינטרנטית וההזמנות מתבצעות בהליך פשוט ונוח באמצעות האתר שלנו. ניתן לבצע הזמנות גם דרך שירות הלקוחות שלנו בטלפון: 03-5050886 בימים א'-ה' בין השעות 10:00-17:00

אנו נשמח לסייע בבחירת מידה ולתת תשובות מידיות בצ'ט לייב בפייסבוק, או במייל: goldandmia@gmail.com.

המשרדים שלנו ממוקמים ברמת גן במתחם הבורסה בבניין מאובטח שהליך הכניסה אליו דורש פרוצדורה של הנפקת תג מבקר ובדיקה ביטחונית. אנו נשמח לארח אתכם ולהציג לכם מלאי מצומצם מהקולקציות במשרדים שלנו, אך יש להדגיש שלא מדובר בחנות או בסטודיו לתצוגה אלא במשרדים.

 

 1. למה אין לכם חנות?

אנחנו מאמינות בלב שלם שלכל אישה מגיע תכשיט זהב, ולכן לאחר חשיבה ממושכת החלטנו לפנות אלייך באמצעות ממשק אינטרנטי ישיר, כזה שחוסך עלויות גבוהות מאוד של שכירות ומשאבים הנדרשים בפתיחת חנות. הדבר מאפשר לנו להעמיד עבורך את התכשיטים הנחשקים במחירים נוחים שתוכלי להרשות לעצמך.

 

 1. איך הגיוני שהמחירים שלכם כל כך זולים?

אנחנו מאמינות בלב שלם שלכל אישה מגיע תכשיט זהב, הקונספט של המותג שלנו, גולד אנד מיה, נולד מתוך חלום ורצון להביא ולהנגיש תכשיטי זהב בעיצובים ייחודיים וברמת גימור גבוהה ואיכותית לקהל הלקוחות הישראלי, במחירים שפויים ואטרקטיביים. חשבנו ותכננו במשך חודשים רבים איך נצליח לחסוך בעלויות ולאפשר לך לרכוש את התכשיטים במחירים נוחים, כאלה שתוכלי להרשות לעצמך, ולבסוף החלטנו לפנות אלייך באמצעות ממשק אינטרנטי ישיר. בכך אנו חוסכים מידי חודש עלויות רבות של שכירות ומשאבים נוספים אשר היו נדרשים בפתיחת ותפעול חנות.

 

 1. במידה ורכשתי פריט, ואני מעוניינת להחזיר אותו, האם זה אפשרי? ואיך הדבר מתבצע?

ניתן להחזיר פריט- שלא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית, תוך 14 ימים מקבלתו.

במקרה זה יינתן זיכוי כספי בסכום העסקה בניכוי עלויות המשלוח של איסוף המוצר וכן בניכוי 50% מסכום העסקה או 100 ₪ כנמוך, בכפוף לחוק. ובכפוף לתקנון החברה ולמדיניות ההחזרות המפורטת באתר.

 

אופן ביצוע ההחזרה

עלייך לפנות לשירות הלקוחות שלנו בטלפון:  03-5050886 או במייל: goldandmia@gmail.com  על מנת לתאם משלוח באמצעות דואר שליחים, עלות המשלוח בסך 40 ₪  תנוכה מהזיכוי הכספי המגיע לך. יש לציין כי קיימת בפניך חלופה נוספת של החזרת הפריטים באופן עצמאי לאחר תיאום מראש למשרדי החברה וזאת ללא חיוב נוסף.

הזיכוי יימסר רק לאחר שהפריט המוחזר יתקבל במשרדי החברה ייבדק וימצא תקין עפ"י תקנון החברה.

 

 1. במידה ורכשתי פריט, ואני מעוניינת להחליף אותו בפריט אחר, האם הדבר אפשרי? כיצד זה מתבצע?

ניתן להחליף פריט – שלא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית, כאשר התוויות מחוברת לאזיקון – תוך 14 ימים מקבלתו. ובכפוף למדיניות ההחלפות המפורטת באתר.

אופן ביצוע ההחלפה:

במקרה של החלפת פריט עלייך ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו בטלפון: 03-5050886 או במייל: goldandmia@gmail.com

שירות הלקוחות שלנו יתאם עבורך שילוח לאיסוף המוצר המוחלף.

עלות המשלוח בסך 40 ₪  תשולם על ידך במעמד החלפת הפריט.

הפריט החדש ישלח אלייך באמצעות דואר שליחים על חשבוננו, ללא תוספת תשלום רק לאחר שהפריט המוחלף יתקבל במשרדי החברה ייבדק וימצא תקין עפ"י תקנון החברה.

 

 1. מה קורה אם הזמנתי טבעת והמידה לא מתאימה לי?

במקרה כזה מומלץ לפנות לשירות הלקוחות על מנת שנאתר ביחד את המידה המתאימה. שירות הלקוחות יתאם איסוף עבור הטבעת שיתבצע באמצעות חברת השליחויות שלנו, כשהטבעת תגיע למשרדינו אנו נדאג להקטין או להגדיל עפ"י המידה המבוקשת ולאחר מכן נשלח בחזרה את הטבעת המתוקנת עד אליך באמצעות דואר השליחים שלנו.

העלויות הכרוכות בהליך זה:

 1. עלות משלוח בסך 40 ₪ עבור האיסוף מהלקוח.
 2. עלות סמלית עבור הקטנה או הגדלת הלקוח, תיקבע מול הלקוח בהתאם למידה המבוקשת.

**עלות המשלוח של הטבעת המתוקנת ממשרדנו עד בית הלקוח תינתן בחינם על חשבוננו.

 

 1. מהו קוד קופון?

קוד קופון הוא קופון הטבה המונפק ללקוחות רשומות במועדון "גולד קלאב" בימי הולדת, או כחלק מהטבת הרשמה. עלייך להזין את קוד הקופון בתחתית עגלת הקניות במקום המסומן להזנת קוד הקופון וללחוץ על "אשר,. במעבר לעמוד התשלום ההנחה תתעדכן באופן אוטומטי.

 

 1. איך הכי מומלץ לשמור על התכשיט?
 • זהב 14 קראט ניתן לענידה ולחשיפה במים. לכן את יכולה להתקלח עם התכשיט ללא חשש. יש לציין שרחצה בים ובבריכה לא מומלצת, ויכולה לפגוע בברק התכשיט.
 • בזמן שינה ניתן לענוד את התכשיטים אך אנו ממליצות להימנע מכך.
 • על מנת לשמור על עמידות אבני החן והזירקונים המשובצים בתכשיטים שלנו, מומלץ להרחיק מחומרים כימיים, כדוגמת חומרי ניקוי, אקונומיקה, חומצה, סבון, בשמים וקרמים. חומרים אלה עלולים לפגוע בברק ובצבע של אבני החן והזירקונים המשובצים.
 • על מנת לשמור על ברק התכשיטים מומלץ מידי פעם לנקות את התכשיטים עם מטלית מיוחדת לניקוי תכשיטי זהב.
 • כאשר התכשיטים לא בשימוש אנחנו ממליצות לאחסן אותם בקופסת תכשיטים, כך התכשיטים ישמרו בצורה מסודרת ונוחה. סידור נכון עם הפרדה בין תכשיט לתכשיט ימנע חיכוך בין הפריטים וישמור עליהם למשך שנים.
 • בעת הרכישה תקבלי מאיתנו מארז מקסים שעוצב במיוחד בשבילך תוך מחשבה על מקום מספק עבור מספר פריטים, אנו מקוות שהוא ישמש עבורך בית נפלא לאחסון התכשיטים החדשים שלך.
 • אחת לחצי שנה מומלץ לנקות את התכשיט ולהסיר ממנו את שכבת הלכלוך שהצטברה עליו. ניתן לעשות זאת באמצעות תמיסה מיוחדת המיועדת לניקוי תכשיטי זהב. לאחר הטבילה בתמיסה עלייך לספוג את התכשיט במטלית רכה ולהניח לתכשיט להתייבש מספר דקות. הימנעי משימוש בחומרים כימיים חזקים כדוגמת חומצות או חומרים שאינם מיועדים לניקוי תכשיטים.
 • אחת לשנה, תוכלי להגיע למעבדת השירות שלנו הממוקמת ברמת גן במתחם הבורסה. אנו מספקים ניקיון והברקה לתכשיט שרכשת אצלנו בחינם, ללא עלות. השירות ניתן בתיאום מראש עם שירות הלקוחות שלנו בטלפון: 03-5050886.

 

 1. איך נראית האריזה? האם ניתן לצרף הקדשה או כרטיס ברכה?

בעת הרכישה תקבלי מאיתנו קופסת תכשיטים מקסימה שעוצבה במיוחד בשבילך תוך מחשבה על מקום מספק עבור מספר פריטים, אנו מקוות שהיא תשמש עבורך בית נפלא לאחסון התכשיטים החדשים שלך. את הקופסא נארוז עבורך בשקית ממותגת המלווה באיגרת וסרט סאטן. תוכלי לכתוב לנו בהערות להזמנה, אם ברצונך להוסיף ברכה או הקדשה, ואנו נדאג לצרף אותה לאיגרת.

 

 1. האם יש לכם מעבדת שירות?

כן, מעבדת השירות שלנו ממוקמת ברמת גן במתחם הבורסה.

אחת לשנה, אנו מספקים ניקיון והברקה לתכשיט שרכשת אצלנו בחינם, ללא עלות. השירות ניתן בתיאום מראש עם שירות הלקוחות שלנו בטלפון: 03-5050886.

בנוסף אנו מספקים שירותים מגוונים לפי הצורך לרבות, התאמת מידה, תיקונים, ציפוי רודיום, שיבוץ, וכדומה. שירותים אלה יתומחרו מול הלקוח, כל מקרה לגופו.

 

 1. האם ניתן לאסוף את הפריטים שרכשתי בעצמי?

קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ממשרדי החברה. משרדינו ממוקמים במתחם הבורסה ברמת גן, יש לתאם מראש את הגעתכם בטלפון 03-5050886.

 

 1. תוך כמה זמן אקבל את התכשיט שהזמנתי?

הפריטים שרכשת יישלחו אליך באמצעות חברת שליחויות ויגיעו אליך תוך 3 ימי עסקים.

יש לשים ♥ – המשלוחים מתבצעים בין השעות 8:00 ל-20:00, לכן מומלץ לבחור כתובת בה יהיה לך נוח לקבל בה את המשלוח במהלך שעות אלה, למשל כתובת מקום העבודה שלך. יש לציין כי כאשר בהזמנה כלולים פריטים אשר לא זמינים במלאי או שדורשים תיקון או התאמת מידה, זמן האספקה הוא בין 7-14 ימי עסקים בהתאם לתיקון הנדרש.

 

 1. באילו שעות החנות פתוחה?

גולד אנד מיה הינה חנות אינטרנטית, האתר פתוח 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. תוכלי לבצע הזמנה בכל שעה בה תחשקי ומכל מקום.

 

 1. באילו שעות ניתן לקבל מענה טלפוני משירות הלקוחות?

שירות הלקוחות שלנו פועל בימים א'-ה' בין השעות 10:00 בבוקר ל-17:00 אחר הצהריים. בשעות אלה יינתן מענה טלפוני במספר: 03-5050886.

לאחר שעות הפעילות ניתן להשאיר לנו הודעה בתא הקולי, אנא השאירו שם ומספר טלפון ואנו נדרג לחזור אליכם בהקדם האפשרי.

כמובן שתוכלו לפנות אלינו במייל: goldandmia@gmail.com או בצ'ט לייב באינבוקס בפייסבוק. אנו משתדלים לספק מענה בפלטפורמות אלה גם לאחר שעות העבודה וגם בסופי שבוע.

 

 1. איך ניתן להשיג אתכם לאחר שעות הפעילות?

לאחר שעות הפעילות ניתן להשאיר לנו הודעה בתא הקולי, אנא השאירו שם ומספר טלפון בקול ברור ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי. כמובן שתוכלו לפנות אלינו במייל: goldandmia@gmail.com או בצ'ט לייב באינבוקס בפייסבוק. אנו משתדלים לספק מענה בפלטפורמות אלה גם לאחר שעות העבודה וגם בסופי שבוע.

 

 1. אני מאוד רוצה לבצע רכישה, אבל מפחדת שהטבעת לא נראית כמו בתמונה, מה אני עושה במקרה כזה?

במקרה המתואר, תוכלי לפנות אלינו ואנו נספק לך צילומים אותנטיים של התכשיט בו את חושקת ממספר זוויות. נוכל לשלוח אליך את התמונות ישירות לנייד או במייל או באינבוקס בפייסבוק.

 1. מהו טופס יצירת קשר באתר ולמה הוא נועד?

טופס יצירת קשר באתר נועד עבור השארת הודעות ושאלות. תוכלי לכתוב לנו ולשאול אותנו כל שאלה עלייך להשאיר מספר טלפון או מייל ואנו נדאג להשיב במהרה.