איך להתאים את התכשיט המושלם לבגד?

אוהבות ללבוש בגדים יפים ולהיראות במיטבכן? נהנות מתכשיטים יפים, שרשראות זהב או עגילים מיוחדים? גם לכן כדאי לדעת שלא כל תכשיט נראה במיטבו עם כל בגד ובגד. כדי להשיג את המראה המושלם ואת התוצאה האסתטית והאלגנטית ביותר חשוב להתאים נכון בין התכשיט לבין הבגד ששולפים מהארון.

המלתחה הכהה

למרות שכמעט כל אחד וכל אחת נוהג ללבוש בגדים בצבע שחור מפעם לפעם, יש נשים שאוהבות במיוחד את הצבע הזה וסבורות שהוא מעניק חזות אלגנטית ומיוחדת. לכל מי שנוהגת לשלב חולצה שחורה ארוכה ויפה, שמלה כהה בכחול עמוק או כל בגד אחר עם מוטיבים כהים כדאי לדעת שיותר מכל כדאי להתאים ללבוש כזה תכשיטים בהירים.

תכשיט בהיר מהווה ניגוד מושלם לבגד שחור ולצורך כך לא ממש משנה אם בוחרים בשרשרת מזהב לבן, עגילים ארוכים ונוצצים עם יהלום בהיר או צמיד טניס יוקרתי. במידה מסוימת ניתן להתאים גם תכשיטי זהב צהוב או וורוד לביגוד שחור (בתנאי שבוחרים בעיצובים מעודנים ואלגנטיים, כמובן) אולם הצבעים הבהירים יותר הם יהיו העדיפים, לכל הדעות.

צוואר ומחשוף

ישנם בגדים שכאשר בוחרים אותם בקפידה מדגישים מראה של צוואר מוארך או מחשוף נאה. בחירת לבוש ובגד שמדגישים את אזור המחשוף ומעניקים תשומת לב ראויה לצוואר חייבת גם היא לקחת בחשבון התאמה נכונה של התכשיטים הנכונים.

במרבית המקרים שבהם לובשים בגד, חולצה או שמלה עם מחשוף עמוק, כדאי מאוד לבחור שרשרת קצרה יחסית או תכשיט בסגנון המכונה "קולר" (כזה שצמוד מאוד לצוואר). בחירה של שרשרת ארוכה יותר לא תהיה מחמיאה על פי רוב ואת השרשראות הללו יש לשמור לבגדים עם מחשוף צנוע או כאלה ללא מחשוף כלל. אגב, למי שאוהבת מאוד שרשראות ארוכות, אפשר לשדרג את ההופעה על ידי כריכת השרשרת כמה פעמים סביב הצוואר ובכך להתאים אותה למגוון רחב יותר של בגדים. מי שאוהבת תכשיטים עם נוכחות, עדיף לה לענוד עגילים גדולים או צמידים שכן הם בהחלט הולכים יפה מאוד גם עם כל סוגי המחשופים.

 

שרשראות זהב

תכשיטים וביגוד חורפי

למרות שבישראל לא קיים באמת חורף אמיתי, ראוי לתת את הדעת לשילובים נכונים של תכשיטים עם בגדי חורף. מי שנוהגת ללכת עם חולצות בעלות צווארון גולף טוב תעשה אם תשלב זאת עם שרשראות ארוכות. ניתן בהחלט גם להוסיף לבגדי חורף אקססוריז כגון – סיכות ועדיף לבחור בעגילים קטנים שהולכים נהדר גם עם ביגוד מסורבל וסוודרים נאים.

 

DSC_3994-2 (1) (Copy)